03-5551033

בסל: זה ריק

סכום: 0

כורסאות עיסוי

מהיצרנים המובילים בעולם

תיפול בשער


במספר רב של אגדות עתיקות ניתן למצוא תיאור של שיער נשי יוקרתי. האבות שלנו העריכו מאוד את הצמות העבות וחזקות, הקדישו להם חשיבות גבוהה, העניקו תכונות כספיות ונפלאות. היום, שער מטופל ומבריק - מסמל אדם בריאה ומוצלח. כיום יותר קשה לטפל בשער. אקולוגיה רעה, תזונה לא נכונה, תעסוקה קבוע - מספר רב של גורמים שליליים, אך בכל זאת צריך למצוא מעט זמן ולהקדיש אותו לעצמך ושערך.
מתכונים ישנים אשר נבדקו עם הזמן, עם שימוש בביצים, סרפד, דגניה, וגם כן חדשים אשר הגיעו אלינו מארצות מרוחקות, עם חימר ותכונות אחרות זרות, בהחלט אמתיים במיוחד. יש להקדיש להם תשומת לב, אך אין להזניח את השימוש בתכשירים קוסמטיים לטיפול בשער ועור הראש, אשר הופיעו בזמן האחרון במגוון רחב. בנוסף אין ברצינות להתייחס לעצות של החברות, כדי לחסוך על טיפול שער אצל מומחה מקצועי. כל אחד ייחודי במינו, מסיבה הזאת מה שיתאים לשני חברות, יכול רק לגרום נזק לשלישית. יש מספר עצות פשוטות, אשר יעזרו לך בטיפול יומיומי.
שיער כל הזמן צריך להיות נקי, לא מומלץ לשטוף אותו במי ברז, צריך להרתיח את המים ולתת לו ליישב. ניתן להשתמש מרתח עשי לשטיפה. לא מומלץ להשתמש במייבש שיער, יהיה יותר טוב לתת להם להתייבש בצורה טבעית. מסרק חייב להיות מחומר טבעי, עץ או קרן, עם מספר קטן של שיניים קהים. ניתן וצריך להשתמש במסרק עיסוי במשך כ 10-15 דקות. זה הוא עיסוי טוב בשביל עור הראש.
ניתן לבחור אישית את אמצעי לטיפול יומיומי בשער, ולעקוב אחרי התוצאות. במקרה ואם אחרי שימוש ראשון אין תגובות אלרגיות, אפשר להשתמש באמצעי זה עוד כמה פעמים. אם יש שיפור, אפשר להמשיך בשימוש, כל עוד השער לא ייתן סימן שצריך לנסות משהו חדש. אין צורך לנסות כל פעם משהו חדש, אם מצאתה את המתאים לך.
ברצון לשפר את מצב השער, מספר רב של אנשים רוכשים אמצעים קוסמטיים יקרים. אך לעתים קרובות דבר זה מוביל לבעיות, מסיבה שעבודה עם אמצעים מקצועיים דורשת המצאות של תנאים ומיומנויות מיוחדים. לפני השימוש בחומרים האלה, צריך בהכרח להתייעץ עם המומחה ולא להפר את ההמלצות.