03-5551033

בסל: זה ריק

סכום: 0

כורסאות עיסוי

מהיצרנים המובילים בעולם

עיסוי, לסילוק של קמטים


עיסוי, לסילוק של קמטים

עיסוי, לסילוק של קמטים - הינה פרוצדורה קוסמטית.

עיסוי מרענן הינה שיטה יעילה, אשר מאפשרת למתוח את הקמטים ולהפוך את העור לגמיש ומרענן יותר. בניגוד לדעת נפוצה, ששירותים מסוג זה יכולים להתבצע רק על ידי יפאי מקצועי, עיסוי פנים, המיועד להסרת קמטים, ניתן לעשות בבית, בכוחות עצמך.

יעילות של עיסוי זה מוגדרת קודם כל בגירוי של זרימת דם בנימים תת-עורים, אשר מאיצים את תהליכי החילוף ברקמות העור, דבר זה משפר את חילוף הגזים ותזונה של הרקמות. כתוצאה של תהליכים האלה, מתחזקת הפשרה של אלסטין וקולגן, כמו שידוע דבר זה ישירות קשור לגמישות העור. בנוסף לכך לעיסוי יש אפקט אנטי בצקי, דבר זה מספק את העור בטונוס, מסלק את האקנה, וגם כן תורם להשפעת אנטי סטרס, על ידי ההרגעה של פני העור.


עיסוי פנים נגד קמטים מומלץ לא רק לאלו אשר מתמודדים עם סימנים חמורים של נבל העור, הוא גם כן, יכול לשרת כרכיב אמצעי מניעה, להארכת נערות. אסור להשתמש בשיטה הזאת במקרה של תהליכי דלקת, פצעים פתוחים, הרפס.

ביקורות הכי חיוביות יש לשיטת עיסוי נגד קמטים אנכים. לביצוע של שיטה זאת יש ללחוץ בעדינות על ידי האצבעות על אזור העור ולערוך תנועות משתהות ממצר העף ועד הרקה. לחזור, בתנועות ליטוף עדינות. חזור על זאת 10 פעמים עבור כל קו עיסוי. תנועות הקשה קלות על פני הריסים העליונים ותחתונים, דבר זה מאפשר למנוע הופעה של קמטים באזור העיניים. בין עיסויים הפופולריים גם כן יש את העיסוי ז'אקה, אשר נערך על ידי תנועות צביטה לאורך כל קווי עיסוי. שיטה זאת מאפשרת לערוך השפעה על שכבות עור עמוקות.

עיסוי פנים - פשוט ובאותו הזמן אמצעי יעיל במיוחד לסילוק קמטים מימיים, וקשורים לגיל.