03-5551033

בסל: זה ריק

סכום: 0

כורסאות עיסוי

מהיצרנים המובילים בעולם

פונקציות ריפוי של העיסוי


פונקציות ריפוי של העיסוי נמצאו עוד לפני הספירה מתי שאחרי מאבקים קשים, הלוחמים הגיעו הביתה לריפוי ושיקום, נשיהם שמו לב שאם ללטף את המקום הנגע, ריפוי נערך מהר יותר. כבר עכשיו אנחנו מבינים את התוצאות של התופעה הזאת, העובדה של ניקוז לימפה באת עיסוי מתחזקת ב 10 פעמים, ואנחנו מקבלים חילוף חומרים מהר יותר. את העיסוי ניתן לפצל לסוגים, כמו:

  • קלסי;
  • ניקוז לימפה;
  • חלקי ורפלקטורי;

ספורטיבי וכד'.

גם כןאת העיסוי ניתןלסווג באופן הבא: -גב, אזור הצוואר, - רגליים, ידיים, -  עיסוי ראש, עיסוי קוסמטי, - עיסוי כללי, -חזה, -בטן, כפות רגליים.
גם כן, ניתן לסווג את העיסוי בהתאם למקורו. הסוגים הכי פופולריים כיום הינם, עיסוי תאילנדי ואירופאי קלסי. את סוגי עיסוי ספציפיים כמו קוסמטי, אנטיצילוליתי, מרפא, ניתן לערוך רק על ידי מומחים עם השכלה רפואית. אך למרבה הצער, בנוסף למומחים, חובבנים אמתיים עורכים עיסויים אלו, וישנם תוצאות טרגיות. לצורך דוגמה של קבלת פציעה בזמן העיסוי, ניתן לבחון עיסוי עם פעולות הקשה על הקרסול. רקמות השרירים ממוקמות במקביל לעצם הרגל. עסאיחובבן, עורך הקשות קצרות בקצה היד במקביל לרקמות השריר, עם זאת השרירים מתכווצים, ובזאת דוחסים את הכלים, ורידים ועורקים. מסיבה הזאת באת הבחירה של סוג עיסוי יש להקפיד על בחירה של עסאי מתאים. חשוב מאוד לפני הטיפול, לבקש ממנו לספק תיעוד מקצועי לאשור מיומנותו. בדרך כלל, קורס עיסוי מורכב מ 10 פעולות. מספר פעולות בשנה ראשונה לא פחות משני קורסים. באפשרות את קורס עיסוי ניתן להשוואת עם שחייה בבריכה. בגישה הזאת, יעילות של הריפוי מוכפלת פי שנים. גם כן חשוב לזכור שבאת עיסוי מקצועי, לא צריך להיות שום זכר לאי נוחות, או חבלות, אפילו באת עיסוי אנטיצילוליתי.  גם כן ישנו מספר רב של הגבלות לעיסוי. לפני הטיפול, עסאי מקצועי חייב להשמיע אותם ללקוח, ואם מתאים אפילו אחד, אסור לערוך עיסוי. את העיסוי יש לשקול באחריות רבה, כי יעילותו במדיה רבה תלויה בלקוח, בינם תזונה נכונה ואורך החיים של הפציינט לוקחים חלק חשוב במיוחד.