03-5551033

בסל: זה ריק

סכום: 0

כורסאות עיסוי

מהיצרנים המובילים בעולם

איך להיפטר מן כאב הראש בעזרת העיסוי


יכולות להיות יותר מ 50 סיבות לכאב ראש. תמיד אין זמן ללכת לרופא, במיוחד  כשכאבי הראש מופיעים מפעם לפעם.

בעיקרון כאבי ראש מופיעים ממספר סיבות. אלו הם התכווצויות של הכלים, לחץ שרירי ראש מתמשך, לחץ תוך-גולגולתי, גורמים פסיכוגניים. או שילוב של שלושה גורמים ביחד. גם כן כאב ראש יכול להופיע כתוצאה מצריכת אלכוהול, עישון יתר, שהות ארוכה בחדר מחניק או תחת שמש, וגם כן צריכה של תא חזק או כפה. לפעמים קשה מאוד לברר, ואנחנו מתחילים ללא מחשבה שנייה לשטות טבליות מכל סוג.
באת כאבי ראש תנסה להקשיב לעצמך, מה הן הסיבות לכאבים האלה. כמעט כל פעם היא מופיע כתוצאה ממתח ממושך של שרירי הראש, באת עייפות נפשית או עוררות רגשית, בזמנה נערך מתח של שרירי הראש, חושק השיניים בלתי נתפס. במקרה של עייפות יתר היא משפיעה על שרירי הצוואר והגב. צריך להבין את זה ולנסות  להרגיע את כל השרירים. אין להתחיל בטיפול תרופתי. יש לנסות עיסוי או עיסוי עצמי.

לכל נגיע של אחד לשני יש השפעה חיובית (כמובן, אם היא הינה נדיבה). על מעשה זה מתבססים תחומי מחקר רפואיים עיקריים. לדוגמה אתה יכול להיזכר איך מגיבים הילדים לתפנוק, כל נגיע וליטוף, הם מפרחים מיידית, זה כמו אוכל בשבילם. על עקרון זה מתבסס עיסוי, הוא משפר את זרימת הדם בכלים, משמעות של שיקום מצב בריאות טוב.

אני חושב, שתמיד לצידך יש מישהו שיכול לעזור, או אתה יכול לעזור לו. אז, מה יש לעשות במקרה של כאב ראש?

יש לעשות, לסובל, עיסוי בסיסי. ידיו של עסאי חיבות להיות חמות, אחרת העיסוי שלך לא יעזור כלל לפציינט, הוא ירגש רק גירוי מידיים קרות.

תעמוד מאחורי הגב של הפציינט, תניך את ידיך עליו ותחקה כמה שניות, כדי שהפציינט יתרגל אליך. צריך לבקש ממנו לעצום את עיניו. ללחוץ עם הצבעות על קו האמצע של המצח, ולחבק את הראש.  ללטף בעדינות את המצח בכיוון של הרקה מספר פעמים. אחרי כך בתור, בכל יד ללטף את המצח ממצר האף ועד לשער, דבר זה יש לעשות מספר פעמים.  כתוצאה מהילך זה, שרירי מצח של פציינט צריכות להירגע, דבר זה הוא ירגיש בהכרח.בשלב הבא יש לעסות את החלק השערי של הראש, אם זאת יש להקדיש תשומת לב רבה לחלקה העורפי. לדבר זה יש להקדיש 3-5 דקות של הזמן.

אחרי זאת יש לעבור לעיסוי שרירי צוואר וגב. כדי לעשות זאת, צריך להניח את הידיים על הכתפיים של הסובל, בצורה בה האצבעות הגדולות יהיו על צד הגב, ואצבעות האחרות מקדימה. באת דחיקה של אצבעות גדולות והתכווצות של העור יש לזיז את הידיים בכיוון של הצוואר. אפשר לתפוס בכפות ידיים את השרירים הגדולים על הכתפיים וגם כן לערוך עיסוי שלהם. הלאה יש לעבור לעקיצות של אזורי גוף האלה, כדי לערוך חימום טוב שלהם. בסוף יש לערוך ליטוף של כל אזורי הגוף, אשר נמצאים תחת עיסוי.

כל הפעולות המפורטות יש לערוך 3-5 פעמים, משך עיסוי כולל יכול להתמשך עד ל15 דקות. הדבר העיקרי הינו שהפציינט שלך ירגיש הנאה מן העיסוי, במקרה אחר - אין צורך לעשות את זה. אחרי העיסוי אפשר לערוך תרחיצים קרים על המצח, זה יעזור לקבל את התוצאה הרצויה.

עיסוי אשר נערך בצורה הזאת יעזור לפציינט שלך בוודאות. אל תשכך את זה, ותיעזר בזאת בעבודה מעשית. אנו מאחלים בריאות לכולם.