03-5551033

בסל: זה ריק

סכום: 0

כורסאות עיסוי

מהיצרנים המובילים בעולם

ויקטוריה בקהאם בעלת טעם מושלם


ויקטוריה בקהאם בעלת טעם מושלם, אותו היא כל הזמן משפרת. כל בחורה אופנתית עוקבת אחרי סגנונה, ומנסה להידמות לה יותר. רוב הבחורות מתלהבות מגזרה הדקה ורגליים דקות של אשת עסקים. באמת, איך ויקטוריה מצליחה לשמור על הגזרה המצוינת שלה בגיל לא צעיר זה? היא הודה, שכל הזמן חששה מעודף משקל ומסיבה הזאת היא כל הזמן הקפידה על פעולות ספורט ודיאטות שונות. במשך של כל שנייה, בקהאם ניסתה מספר רב של דיאטות שונות, אך הדיאטה הכי יעילה לדעתה הינה דיאטה של תזונה נכונה. מה שהיא אומרת, זה שעם דיאטה הזאת אפשר לאכול את כל מה שתרצה, התנאי היחידי, כל זה צריך להיות מבושל על קיטור. בדיוק בתבשילים האלה נשמרים כל ויטמינים ומיקרואלמנטים. גם בדיאטה הזאת ישנם החרגות, לדוגמה, אסור לאכול בשר, שמן, ואוכל מתוק וגם כן לא מומלץ לאכול סוכר. יותר טוב להקפיד על דגים ופרות. דיאטה תקינה זאת שומרת על נעירות של העור, מורידה עייפות ונותנת אנרגיה. כדי לקבל תוצאה דומה לזאת של ויקטוריה, יש לשמור לא רק על דיאטה, גם כן צריך להקפיד על פעולות ספורט או פעילות גופנית אחרת. כל זה ביחד יהפוך את האת גזרה שלך לחטובה ומוקצת.

אחרי שנולה בתה חרפה לה חיקו זמן רב, ויקטוריה צברה עודף משקל והודיע, שמיד התחילה להרזות. כל יום היא הייתה מתחילה בריצות וביקורים במכון כושר, תזונתה הייתה מורכבת מאוכל דל קלוריות.

אך לכל המעריצים שלה ויקטוריה בקהאם, מזכירה עוד פעם שזה לא מספיק לשבת על דיאטה רק פעם אחת, צריך כל הזמן לעקוב אחרי הגזרה והכי חשוב אחרי תזונה.