058-6883612

שעות פעילות: מ 9.00 עד 21.00

בסל: זה ריק

סכום: 0

כורסאות עיסוי

מהיצרנים המובילים בעולם

מאמרים


גזרה נאה ללא כל מאמץ

כל אשה חולמת על גזרה נאה ללא כל מאמץ. נעיין בשאלה אשר מדאיגה כל אחת! האם זה אפשרי להיפטר מבטן במשך כמה ימים. העניין הוא שאנחנו צריכים להחליט מה אנחנו בדיוק רוצים. להיות בעלי שרירים אלסטיים או רק לקבל גזרה נאה. כמובן לקבל גזרה נאה אחרי תקופה קצרה שכזאת אפשרי, אך לבנות שרירים - לא. דברים שצריך לעשות.

איך להיפטר מהרגשת מתח

העולם המודרני בנוי בצורה בה, כל יום כל אחד נמצא תחת השפעה של עומס פסיכולוגי. את גורמי גי העולם המודרני בנוי בצורה בה, כל יום כל אחד נמצא תחת השפעה של עומס פסיכולוגי. את גורמי גירוי ניתן לפגוש בכול מקום, בבית, בעבודה, באוטובוס או בדרך, בנוסף לכל זה, אם יש אוטו פרטי, פקקים.

כל אשה רוצה להראות טוב

כל אשה רוצה להראות טוב, הן עושות את כל האפשר כדי לקבל תוצאה טובה. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו ביקור במכון קוסמטי, אך ניתן לערוך מסכות וקילוף בכוחות עצמך בבית.

תיפול בשער

במספר רב של אגדות עתיקות ניתן למצוא תיאור של שיער נשי יוקרתי. האבות שלנו העריכו מאוד את הצמות העבות וחזקות, הקדישו להם חשיבות גבוהה, העניקו תכונות כספיות ונפלאות. היום, שער מטופל ומבריק - מסמל אדם בריאה ומוצלח. כיום יותר קשה לטפל בשער

פונקציות ריפוי של העיסוי

פונקציות ריפוי של העיסוי נמצאו עוד לפני הספירה מתי שאחרי מאבקים קשים, הלוחמים הגיעו הביתה לריפוי ושיקום, נשיהם שמו לב שאם ללטף את המקום הנגע, ריפוי נערך מהר יותר.

ויקטוריה בקהאם בעלת טעם מושלם

ויקטוריה בקהאם בעלת טעם מושלם, אותו היא כל הזמן משפרת. כל בחורה אופנתית עוקבת אחרי סגנונה, ומנסה להידמות לה יותר. רוב הבחורות מתלהבות מגזרה הדקה ורגליים דקות של אשת עסקים.

עיסוי, לסילוק של קמטים

עיסוי, לסילוק של קמטים - הינה פרוצדורה קוסמטית. עיסוי מרענן הינה שיטה יעילה, אשר מאפשרת למתוח את הקמטים ולהפוך את העור לגמיש ומרענן יותר.

איך להיפטר מן כאב הראש בעזרת העיסוי

יכולות להיות יותר מ 50 סיבות לכאב ראש. תמיד אין זמן ללכת לרופא, במיוחד כשכאבי הראש מופיעים מפעם לפעם. בעיקרון כאבי ראש מופיעים ממספר סיבות. אלו הם התכווצויות של הכלים, לחץ שרירי ראש מתמשך, לחץ תוך-גולגולתי, גורמים פסיכוגניים. או שילוב של שלושה גורמים ביחד. גם כן כאב ראש יכול להופיע כתוצאה מצריכת אלכוהול, עישון יתר, שהות ארוכה בחדר מחניק או תחת שמש, וגם כן צריכה של תא חזק או כפה. לפעמים קשה מאוד לברר, ואנחנו מתחילים ללא מחשבה שנייה לשטות טבליות מכל סוג.